Rainbow Play Club

Jsme tady pro vás i ve školním roce 2014/2015!!!  Cena za pololetí: 1.500 Kč za 60 minut CESTOVÁNÍ KOLEM SVĚTA! Letos se vydáme na poznávání naší planety prostřednictvím velké dobrodružné cesty! Každou středu jedna země, její zvyky, města, hlavní památky ale i zajímavé osobnosti. Přiveďte k nám své děti (1. - 5. třída), aby cestovaly s námi! To vše v angličtině, formou zábavy a her.

 

Stejně jako loni, i v letošním školním roce je pro vás otevřen duhový PlayClub, ve kterém si vaše děti mohou hrát, soutěžit a bavit se anglicky! Naše heslo je: v PlayClubu česky nemluvíme, anglicky se domluvíme!!! Jedinou podmínkou pro vstup do klubu je základní znalost angličtiny, získaná ve školce, ve škole, nebo v různých kroužcích. U nás se neučíme klasickou formou slovíčka ani gramatiku, v duhovém PlayClubu si jednoduše anglicky hrajeme! Pro děti je připravena hodina her, soutěží, písniček, hraných scének, kreslení, vystřihování, tvoření - no prostě hodina zábavy, kterou si užije úplně každý! Hodinu vede zkušená  a  oblíbená lektorka anglického jazyka, specializující se na děti a mládež.

Kdo do klubu může? Každý, komu je nejlépe 6 - 12 let, bez ohledu na to, zda je začátečník (ti díky naší klubové angličtině rychleji pochopí angličtinu školní), nebo pokročilý, který si užije zábavu v anglické konverzaci.

Kdy je klub otevřen? Každou středu od 17.00 - 18.00 hodin

Kde je klub? Hudební učebna, ZŠ Frýdecká (boční vchod, první učebna v přízemí vlevo).

Jak se přihlásit? Na tel.č.: 602277980 - PhDr. Irma Kaňová, nebo mailem: amivali@gmail.com

UKÁZKOVÁ HODINA ZDARMA! Na ukázkovou hodinu se můžete přijít kdykoli podívat!

 

TĚŠÍME SE NA VÁS!!!!!

 Play Club je registrován v Asociaci středoškolských klubů pod registračním číslem 26.